• +90 (236) 233 08 99
  • info@manisagrup.com
  • Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 20:00

Sözleşmeli Personel Temini

Manisa Sözleşmeli Personel Temini
Manisa Grup Şirketi olark Manisa’da ; firmalara, okullara, otellere, hastanelere, bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına vasıflı vasıfsız personel temini hizmeti sunmaktadır.

Sözleşmeli Personel Manisa
Manisa sözleşmeli personel temini hizmetimiz ile firmalara, okullara, fabrikalara, hastanelere, bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına her türlü temizlik konusunda ihtiyaç duyulan açığı kapatmak için alanında uzman olan personelin sağlanması amaçlanmaktadır. Grup Manisa Temizlik Şirketinin sağladığı avantajlar sayesinde siz değerli müşterilerimizin temizlik alanında sözleşmeli personel temini hizmetinden en iyi şekilde faydalanması, yorucu prosedürler ile uğraşmadan temizlik hizmetini alması amaçlanmaktadır. Sözleşmeli personel temini hizmeti kapsamında bordrolama, işe alma, hizmet içi eğitim verme, iş denetimi, SGK takibi iş ve işlemler yapılmaktadır. Özellikle işe giriş ve çıkışların yoğun olduğu işletmelerde dönemsel, sözleşmeli personel temini hizmeti almak doğacak olan yasal sorumluluklar ve prosedürler ile uğraşmamak adına işletmelere önemli avantajlar sağlamaktadır. Grup Manisa Temizlik Şirketi olarak sözleşmeli personel temini hizmetinden en iyi şekilde faydalanmanız için öncelikle siz değerli müşterilerimiz ile yapacağımız görüşmeler neticesinde işyeriniz ve çalışma ortamınız, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda bir rapor hazırlanır. Bu rapor doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz alanlarda ve sayıda kadro belirlenir. Müşterilerimizin bulunduğu lokasyon dikkate alınarak ve gerekli yasal işlemlerin ardından sözleşmeli personel temini için insan kaynakları bölümümüzde görevli ekibimiz gerekli çalışmaları yürütür. Personel temin edildiğinde operasyon bölümündeki ekiplerimiz tarafından temizlik personelimize proje tanıtımı yapılır, çalışacağı işletme ile ilgili gereken oryantasyon eğitimi verilir isteği doğrultusunda personellerimiz firmanıza uygun kıyafet, fotoğraflı yaka kartları ile çalışmalarını sürdürebilmektedir.

Sözleşmeli Personel Çalıştırmanın Avantajları
Sözleşmeli personel temini hizmetimiz ile firmalara, okullara, fabrikalara, hastanelere, bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına çok önemli avantajlar sağlanmaktadır. Manisa temizlik şirketinin sunmuş olduğu sözleşmeli personel temini hizmetinden faydalanarak işyerinize personel arama sürecindeki zaman ve maliyet masrafından kurtulmuş olursunuz. Ayrıca çalışanın sgk+vergi+maaş ve hak ettiği tazminat gibi birçok işlemin tarafımızdan yapılması sebebiyle yasal sorumluluk almamış olursunuz. Personelin gerekli hizmet içi eğitimi almış olması ve iş verimini artırma adına alacağı düzenli eğitimlerin Manisa Temizlik Şirketi tarafından karşılanıyor olması sebebiyle çok büyük kolaylıklar sağlanmış olur. Personel memnuniyetsizliği halinde gereken değişimler iki gün içinde yapılmakta ve müşteri mağdur edilmemektedir. Ayrıca işletmenin temizlik işlerini alanında uzmanlaşmış bir temizlik şirketine devretmesi ile kendi işine yoğunlaşması ve iş verimini artırması açısından sözleşmeli personel temini hizmeti önemli avantajlar sunmaktadır.